Hitelesített vásárlás
méret: 48 (megfelelő) , szín: fagyöngyzöld/hibiszkuszpink virágos
Ma volt rajtam először a ruha.
Pont a legjobbkor kánikullában.
Élesben lett letesztelve.😂
Kényelmes nagyon,jó szellős,könnyű anyag.
Hogy van 2 zseb az külön plusz csillag.
Fehér sportcipővel viseltem ami nagyon jól passzolt hozzá.
Szerintem nagyon jó kis csajos ruha.
Én bátran ajánlom annak aki szereti a szines ruhát.
Nekem még azt leírom hogy a v kivágás is pont jó .
Nekem nem volt se nem túl nagy se túl mély(95C )
Ruházatban a 2xl méret kell nekem fent is meg lent is.Ami itt 48/50 méret.
2026-05-24
Hitelesített vásárlás
méret: 44 (megfelelő) , szín: fagyöngyzöld/hibiszkuszpink virágos
Szép, olyan mint a képen. Alma testalkatúaknak is ajánlom. Lenge, nyári anyag. Viszont műszálas, feltöltődik, tapad néha. Mellrészénél van egy patent, ami gátolná a túlzott szétnyílást, de nagyon könnyen kipatentolódik, érdemes összeölteni vagy pluszba megtűzni. Ezt leszámítva szeretni fogom. Szokásos méret jó belőle.
2024-05-15
Nem találtunk olyan véleményt, amely megfelel a megadott kritériumoknak.
Ez a termék még nem rendelkezik értékelésekkel. Legyél az első!
Töltsd ki az űrlapon a szükséges mezőket, és írj egy rövid értékelést a megvásárolt termékről!